- Vrh D -

Datum narození: 27.07.2019

Otec

Mistral Gagnant Du Bois Des Amazones

Matka

Monsolana Lovely Cream

 

 

- Štěňata -

Darling Sarah z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: trikolorní

Trikolorní holčička DARLING SARAH Z BOHUŠOVA VRCHU odcestovala kousek za Plzeň. Dara, Darinka, toto jméno dostala od své paničky, která se na ní moc těšila. Bydlí se svojí paničkou v domku s velikánskou zahradou. Chodí spolu na procházky a panička o Daře říká, že je to pejsek ušitý na míru právě pro ní. Daruška má za jedním plotem koně, které stále pozoruje a za druhým má velikou psí kamarádku. Jsou spolu moc šťastné. Darinku také potkáme na nějaké výstavě.

[7]

 

Diamond Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Jako poslední z vrhu D se narodil silný trikolorní kluk, který dostal jméno DIAMOND BLACK Z BOHUŠOVA VRCHU. Je to pes silné kostry, krásně tvarované hlavy, s plným límcem. Diaval, jméno které dostal od svých novým majitelů, se odstěhoval do sousedního Polska. Doma na něj čekali dva kolií bratři, zlatý a blue merle. Diaval doplnil trojici svojí trikolorní barvou. Jeho majitelé s ním mají velké výstavní plány. Čekali na dovršení čtyř měsíců věku a zahájili jeho výstavní karieru. Dokonce se s Diavalem budu vídat na výstavách v ČR. Moc se na setkání těším, a držím palce, ať se brzy splní jejich plány.

[12]

 

Dream for Monsolana z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Překrásný trikolorní klučík, který své jméno dostal od chovatelky z CHS Monsolana. V jeho šestém týdnu bylo rozhodnuto, že právě on pojede na dalekou Sibiř, do rodiště své maminky. Je to pes silné kostry, krásně tvarované hlavy, a hlavně s přátelskou, velice kontaktní a mazlící povahou. V naší CHS byl čtyři měsíce a o to bylo smutnější loučení. Po týdnu cestování, kde byla naplánovaná i přestávka pro odpočinek dorazil do svého nového domova. Zde má mnoho chlupatých kamarádů a užívá si sněhové nadílky. Měj se dobře Dreamečku a věřím, že budeš přínosem v chovu tohoto přenádherného plemene.

[12]

 

Domino for Monsolina z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: trikolorní

Prvorozená trikolorní holčička dostala své jméno také od chovatelky z CHS Monsolana. Hned po jejím narození bylo rozhodnuto, že právě ona bude druhé štěňátko, které se také vrátí do rodiště své maminky Sáry. Domino je statná fenečka, silné kostry, má bohatý plný límec, krásně tvarovanou hlavu se sytým pálením. Jako všechna štěňátka byla velice kontaktní a mazlivá. Na daleké Sibiři si také užívá bohaté sněhové nadílky. Domino měj v té dálce moc krásně.

[8]

 

Dawning Hope z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Tento trikolorní klučík odjel do nedalekého Sokolova, kde dostal krásné jméno Darwin. Krásný, přátelský a mazlivý pejsek byl přivítán jeho malou paničkou slovy " Konečně mám doma monsolanu". Darwinek doma doplnil smečku psů, oveček, kachen, kraviček, klokanů, koníků, oslíků a jiných zvířátek. S Darwinkem se také budeme vídat na výstavách. Přejeme všem hodně štěstí, úspěchů a radosti.

[7]

 

Dance King z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Tento trikolorní chlapec dostal jméno Balley. Je to statný pes s krásně tvarovanou hlavou, s velkým, plným límcem. DANCE KING Z BOHUŠOVA VRCHU zůstává jako nová naděje ve své rodné chovatelské stanici.

[4]

- Vrh C -

Datum narození: 21.07.2019

Otec

C.I.B., Grand Ch., Ch. ČMKU, Ch. CZ a SK, JCh. CZ

Monsolina Mister X

Matka

Ch. & JCh.

Monsolina Frut of Sun

 


 

 

- Štěňátka -

Clondarf Jewel z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Prvorozený trikolorní chlapec, silné kostry, který odjel ke své nové rodině kousek od Prahy. Dostal jméno Jeff. Bydlí v rodinném domku se zahradou. Doma na něj čekali další chlupatí kolií kamarádi. Jeff je velice kontaktní štěňátko a velice upovídané (uštěkané) štěňátko. S Jeffem se budeme potkávat ve výstavních kruzích a pevně věřím, že bude úspěšný jako jeho tatínek. Jeffíku moc držíme palce, dělej paničce jen samou radost.

[9]

 

Catrin Gentle z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: blue merle

CATRIN GENTLE Z BOHUŠOVA VRCHU, holčička blue merle zbarvení odcestovala do jižních Čech k mladému páru, jako mazlík a parťák. Pán a panička jí dali krásné jméno Kylie. Žije ve velikém době s ještě větší zahradou. Za čtyřnohé kamarády má kromě psů především koně. Všichni jsou spolu šťastní a spokojení.

[6]

 

Canadian Sweet z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Black, trikolorní kluk který se odstěhoval do hlavního města. V Praze bydlí se svojí čtyřnohou kamarádkou Jessie z útulku, páníčkem a paničkou, která si dlouhosrstou kolii přála již 3 roky. Stal se z něj domácí mazlík, cestovatel a procházkář. Všichni si skvěle rozumí a jsou spolu šťastní.

[4]

 

Cinderella Noble z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: blue merle

Cindy je holčička překrásného blue merle zbarvení. Pyšní se bohatým bílým límcem. Cindy - Popelka se odstěhovala na Vysočinu do domečku se zahradou. Doma na ní čekali dva psí kamarádi a dvě kočičky. Panička o ní říká, že je to opravdová princezna, nejen díky svému jménu, které se k ní perfektně hodí. Doma je milována celou svou lidskou smečkou. S Popelkou se určitě potkáme na nějaké výstavě a doufám, že svojí krásou a hlavně luxusní barvou rozjasní nejedno lidské oko.

[17]

 

Connemara Dainty z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: trikolorní

Trikolorní holčička jménem Rubinka, náš drahokam, zůstala v naší CHS nejdéle. Silná fena s bohatým, plným límcem, silné kostry a nádherně tvarovanou hlavou. Byl to velký boj, zda si toto překrásné štěně ponechat, nebo mu najít nový domov. Byl o ní velký zájem nejen u českých chovatelů. Přihlásila jsem Rubinku na její první výstavu - klubovou výstavu v Kladně, kde jsem jí po ukončení výstavy předala jako ten nejkrásnější, nejchlupatější dárek k narozeninám do chovatelské stanice MAPIRA. Věřím, že bude přínosem v chovu dlouhosrstých kolií. Hodně lásky a úspěchů Rubinko.

[10]

 

Crown Royal z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Trikolorní kluk dostal jméno Timmy od své malé paničky Leonky. Odcestoval se svojí novou rodinou nedaleko Nymburku. Je to veselý a statný kluk, kterému se doma věnuje především jeho malá panička. Její rodiče jí podporují a pomáhají s výcvikem. Timmy je velice společenský a kamarádský pes, učí se rychle povely. Je to parťák pro celou rodinu, chodí denně na procházky s partou jiných hafíků, kde všem dokazuje a ukazuje své vzorné vychování. Jeho malá panička Leonka denně říká mamince, že se splnil její velký sen a Timmyho miluje. S Timmym se budeme také vídat ve výstavních kruzích. Všichni jsou spolu velice šťastní.

[14]

 

- Vrh B -

Datum narození: 13.03.2018

Otec

Ch. & JCh. Monsolina Mister X

Matka

Ch. & JCh. Monsolina Frut of Sun

 

 

 

- Štěňátka -

Ballantines Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: trikolorní

Ballantinka, trikolorní holčička našla svojí milující rodinu na Moravě. Bydlí s nimi v rodinném domku, kde má za plotem kus překrásné přírody. Dostala jméno Sanny. Doma má dva malé dvounohé kamarády a milující paničku a páníčka. Sanny je překrásná, velice kamarádská a chytrá holčička. Ze všeho nejraději okusuje nově vysazené okrasné stromky, ale to přeci štěňátka dělají. I přesto jí její rodina miluje a jsou velice šťastní, že si vybrali právě jí.

[16]

 

Balvenie Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: trikolorní

Stázka, největší divoška, s pohledem ďáblíka, nádherná trikolorní holčička s bohatým, plným límcem odjela do svého nového domova do nedaleké Plzně. Temperamentní, divoká a nebojácná fenečka doslala jméno Ivy. Povahou je to kopie svého vítacího tatínka, je to velká průzkumnice a nebojsa. S Ivy se budeme vídat nejen na společných procházkách, ale i ve výstavních kruzích.

[13]

 

Blue Lilli z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: blue merle

Úspěchy: Velmi nadějná 2

Naše Lilli, Lillísek a Lillinka, jediná fenka z vrhu nádherného blue merle zbarvení. Fenečka velice temperamentní, zvědavá někdy až drzá jako opička. Mazlinka, která se podobala povahou svému nezkrotnému tatínkovi Metovi odjela ke své nové paničce do Prahy. Holky si padly do oka jen se uviděly. Panička dala Lillince jméno Saffí. Plánují spolu sportovat a také se budeme vídat na výstavách. Saffí doprovází paničku na každém kroku. Chodí spolu do práce, navštěvují konzerty, jezdí vlakem. Saffí bude parťák do nepohody, kterého nic nepřekvapí.

[15]

 

Bourbon Blue z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: blue merle

Úspěchy: Velmi nadějný 1

Buráček, Burák a Burina tak jsme mu doma říkali, před tím než dne 10.07.2018 odešel do nového domova, ke slečně, ve svém rodném městě. Zde dostal jméno Balů. Je to nádherný pes, má silnou kostru, nádherně tvarovanou hlavu a nádherné blue merle zbarvení s velkým, plným límcem. Je velice mazlivý, učenlivý a rozvážný. Doma na něj čekala čtyřnohá kamarádku z útulku. Buráček - Balů zůstává jako nová naděje v naší chovatelské stanici, kde se s ním budeme věnovat výstavám. Věřím, že svojí krásou a povahou bude kolem sebe rozdávat jen samou radost.

[14]

 

Bannister Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Banni, jedničko tak jsme mu říkali u nás. Jednička proto, že byl prvorozený. Od svých páníčků doslal jméno Balů. Je to mohutný, statný kluk s plným límcem. Je to veliký mazel, velice rychle se učící nové povely. Páníčkové si jej pořídili jako rodinného mazlíka. Bydlí na Moravě, kde si užívá velikánské zahrady. Tráví s nimi všechen volný čas. Balů si užívá výletů v přírodě. Je to milovaný člen své nové rodiny.

 

Breeze Black z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Vánek, trikolorní klučík s plným límcem našel svojí milovanou rodinu na Moravě. Je to veliký mazel, velice kontaktní, zároveň velice něžný. Stal se z něj rodinný mazlíček, žije v domku s velikánskou zahradou, chodí do psí školky a výletuje se svojí rodinou. Od své paničky dostal jméno Bucky. Všichni ho doma milují.

 

Black Rocky z Bohušova vrchu

Pohlaví: pes

Zbarvení: trikolorní

Rocky, jehož jméno si panička vybrala už když se narodil. Je to temperamentní mazel, kluk trikolorního zbarvení s plným límcem a bílýma pacinkama. Bydlí se svojí milující rodinou, paničkou a třemi klučičími kámoši v panelovém domě na Moravě. Vyplňuje jejich volný čas častými procházkami, mazlením, to hlavně, společným koukáním na televizi. Sleduje svojí paničku, když vaří, občas ukousne kousek nábytku, aby nebyla nuda. Navštěvuje psí školku a všichni jsou spolu moc šťastní.

 

Fotografie štěňátek od Moniky Konopové

 

- Vrh A -

Datum narození: 18.03.2010

Otec

Ch. One More Night African Gold

Matka

Gwendy z Chýnovské jeskyně


- Štěňátka -

Andy African Gold z Bohušova vrchu

Pohlaví: fena

Zbarvení: dark sable